Cur síos
Paraiméadair theicniúla
Tá cumas mór mála ag an gcairt siopadóireachta fóntais le rothaí. Tá sé oiriúnach go háirithe chun siopadóireacht a dhéanamh in ollmhargaí, taisteal, agus earraí a cheannach. Is minic a úsáideann daoine a thógann rudaí troma go minic agus a shiúlann ar fhobhealaí iarnróid éadroim gan ardaitheoirí, eitiltí agus thuas staighre. Tá sé níos compordaí fós a úsáid ar thalamh comhréidh.
Tá an cart siopadóireachta fóntais seo déanta as ábhar aero alúmanaim, mar sin tá sé an-mharthanach agus éadrom. Úsáidtear an chuid leathnaithe den phríomhfhráma mar láimhseáil, rud a fhágann go bhfuil sé níos éasca é a bhrú agus a tharraingt.
Le toirt 35L, soláthraíonn sé spás ceart chun earraí éagsúla a iompar. Déanann dearadh an rotha é a dhéanamh níos áisiúla agus níos sábháilte ó thaobh saothair de agus é ag bogadh agus ag iompar.
Ní thógann sé ach soicind amháin chun filleadh agus oscailte, éasca le hoibriú.
Is féidir an cart seo a úsáid le haghaidh siopadóireachta, níocháin, campála fiáin, srl.
Sonraí an táirge
| Ainm | Cart siopadóireachta fóntais le rothaí |
| Uimhir Mhúnla | XJG8075 |
| Cumas | 35L |
| Cumas luchtaithe | 15KG |
| Meáchan | 1.5KG |
| Méid ciseán | 39 * 30 * 30 cm |
| Méid oscailte | 90.5 * 38 * 43.5 cm |
| Méid an phacáistithe | 86 * 40 * 62 cm, 10pcs / cartán |
| Materia | cóimhiotal alúmanaim ardchaighdeáin |
| Roth | 158mm, PP / EVA |
| MOQ | 300pcs |







Gnéithe cart siopadóireachta ofutility le rothaí
• Ardchaighdeán: Tá neart agus marthanacht ag an struchtúr fráma alúmanam láidir. Thagann le mála éadach inscortha uiscedhíonach Oxford.
• Roth uilíoch: Is féidir an roth tosaigh a rothlú 360 céim, agus tá an stiúradh áisiúil. Is féidir leis an roth triantáin cruach dhosmálta ar an roth chúl tír-raon éagsúla a rith go héasca agus go réidh.
• Áisiúlacht: Is furasta an dearadh fillte a iompar nó a stóráil. Ligeann an fráma foldable don chairt níos lú spáis a thógáil nuair a stóráiltear é.
• Ilfheidhmeach: Tá sé an-oiriúnach le haghaidh oibríochtaí grósaera laethúla, siopadóireacht, bailiú níocháin nó tarraingt laethúil. Tá sé an-oiriúnach freisin chun an fobhealach a thógáil nó go tapa chuig an siopa grósaera cúinne, deli áitiúil, bácús nó siopa áise.
Buntáistí ár dtáirge
1. Cóimhiotal alúmanaim ardchaighdeáin, ná bí meirgeach riamh.
2. Glac le lógó agus pacáiste saincheaptha.
3. ISO9001 le haghaidh seirbhíse iardhíola cáilíochta.
4. Cáilíocht onnmhairiúcháin 100%, soláthar díreach monarchan, níos iomaíche ar phraghas
Fúinn
1. Níos mó ná 20 bliain taithí i dtionscal na gcairt crua-earraí agus siopadóireachta, cumas táirgthe den scoth. Bunaíodh monarcha nua in Anhui in 2019.
2. Trealamh táirge: Meaisín insteallta beachtais, meaisín stampála, meaisín seamanna, meaisín tástála luchtaithe, Meaisín tástála plating spraeála salann, meaisín tástála cruas.
3. Foireann amp; D le taithí R &, gairmiúil i 3D, rindreáil 2D, fréamhshamhla agus uirlisí.
4. Tenet seirbhíse:" Leis an bpraghas is réasúnta agus na seirbhísí foirfe, chun na táirgí is fearr" a sholáthar; Fealsúnacht ghnó:" Gairmiúil, Ionracas, Iontaofa"

Clibeanna Te: cart siopadóireachta fóntais le rothaí, an tSín, soláthraithe, déantóirí, monarcha, mórdhíola, saor, praghas, le díol
'Nar par ya
Cart Fillte InaistritheGlaoigh Linn










