Cur síos
Paraiméadair theicniúla
Cart fillte tralaí ar rothaí
Déanann úsáid cart fillte tralaí ar rothaí ár saol níos áisiúla. Tá sé foirfe do mhaireachtáil uirbeach agus chathrach, is féidir siopadóireacht grósaera laethúil, piocadh níocháin, fiú amháin a úsáid lasmuigh mar do champáil. Is féidir é a fhilleadh, éasca le stóráil i gcarr nó sa bhaile. Féadann sé an staighre a dhreapadh ionas nach mbeidh aon iarracht air dul suas staighre
Sonraí an táirge
| Ainm | cart fillte tralaí ar rothaí |
| Mionsamhail | XJG8066 |
| Cumas | 42L |
| Cumas Luchtaithe | 70KG |
| Meáchan | 3.55KG |
| Méid an chiseáin | 30 * 30 * 45cm |
| Méid oscailte | 94 * 45 * 42cm |
| Méid pacála | 100 * 38 * 36cm / 9pcs |
| Ábhar | Feadán iarainn le sciath péint |
| Roth | 63mm / 90mm, PP / PP, PVC |

Gnéithe
1. 42L cumas mór, is féidir go leor rudaí éagsúla a iompar.
2. Rothaí dreapadóireachta staighre, bíonn sé éasca dul suas staighre nuair a bhíonn go leor earraí agat, go háirithe foirfe do dhaoine scothaosta, do leanaí, do bhean tí.
3. Is féidir ilchuspóireach, le húsáid go laethúil riachtanach laistigh nó lasmuigh, a úsáid le haghaidh siopadóireachta, campála, níocháin, srl.
4. Cumhdach Cumhachta Leis an bPéint Ardchaighdeáin, Tá sé deacair meirgeach a fháil.
5. Foldable, an-éasca a oscailt agus a fhilleadh, sábháil spás.
Pacáil agus seoladh

Stair ár monarchan
● I mBealtaine 1997, bunaíodh Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
● I mBealtaine 2002, bunaíodh Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
● I mí Feabhra 2006, rinne sé iarratas ar 'TENG'trademark ar fud an domhain
● I mí Iúil 2008, rith Teastas Córas Idirnáisiúnta Cáilíochta ISO9001-2000
● I mBealtaine 2011, pas a fháil san iniúchadh BV
● I mí an Mhárta 2017, fuair tú an deimhniú ROHS 2.0
● I Meán Fómhair 2019, bunaíodh Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
● I mí Lúnasa 2020, faigheann Xingteng paitinn Aireagáin eile a údaraíonn oifig phaitinn na SA.

Clibeanna Te: cart fillte tralaí ar rothaí, an tSín, soláthraithe, déantóirí, monarcha, mórdhíola, saor
'Nar par ya
Cart Siopadóireachta FoldawayNext2
Gan FhaisnéisGlaoigh Linn











