Tralaí Cart Siopadóireachta
Cur síos
Paraiméadair theicniúla
Le blianta beaga anuas, tá faisean nua ag tarraingt gach cineál tralaithe cart siopadóireachta fillte chun siopadóireacht a dhéanamh san ollmhargadh, agus tá tóir níos mó agus níos mó ar chairteacha beaga siopadóireachta. Mar gheall ní amháin go saorann an cart siopadóireachta stylish, álainn agus praiticiúil do lámha agus do ghuaillí, ach déanann sé duit seasamh chun tosaigh san fhaisean freisin.
Is iad tralaithe siopadóireachta fillte an chéad rogha faoi láthair do tháirgí cosanta comhshaoil baile. De réir a chéile tagann a gcuma in ionad málaí plaisteacha indiúscartha, agus tá na buntáistí a bhaineann le fóillíocht, praiticiúlacht agus cosaint an chomhshaoil.Is rogha iontach duitse an tralaí cart siopadóireachta atá deartha ag Jiaxing Xingjie Machinery co, ltd.
Sonraí an táirge
| Ainm | tralaí cart siopadóireachta |
| Uimhir Mhúnla | XJG8122-1 |
| Cumas | 52L |
| Cumas luchtaithe | 50KG |
| Meáchan | 5.66KG |
| Méid an chiseáin | L41 * W35 * H36.5 cm |
| Méid oscailte | L47 * W41 * H41.5 cm |
| Méid pacála | L42 * W42 * H12 cm, 1 ríomhaire / cartán. 1200 PCS i 20GP, 2950 PCS i 40HQ |
| Ábhar an chiseáin | PP plaisteach |
| Ábhar slat | iarann |
| Roth | rothaí dreapadóireachta staighre, 38mm / 75mm, PP / TPE, PP / PU |
| Lógó | Glac le lógó saincheaptha |



Gnéithe den tralaí cart siopadóireachta
Tá an cart le haghaidh staighre earraí grósaera déanta as polapróipiléin ardchaighdeáin, durable, lightweight agus solúbtha, in ann a luchtú le hábhair 50KG. Le dhá roth uilíoch ag tosaigh agus 3 roth ag dreapadh staighre ar chúl, tá an cart éasca le rolladh agus gan iarracht agus tú ag dul suas staighre le go leor málaí i do lámha.
Nuair a bhíonn sé fillte, níl airde na cairte siopadóireachta ach 11cm, is féidir é a stóráil go héasca i stoc do charr nó in aon choirnéal de do theach.
Tá clúdach ag an mbarr, is féidir leat é a úsáid mar shuíochán, agus scíth a bheith agat má tá tú tuirseach agus tú ag siopadóireacht. Nuair a úsáidtear é lasmuigh le haghaidh picnic, is féidir é a úsáid mar bhord nó mar stól, déan do ghníomhaíochtaí fóillíochta níos compordaí.
Tá ilfheidhmeanna aige, is féidir é a úsáid mar chairt siopadóireachta, bosca stórála, tábla sealadach nó suíochán, srl.
Tá dath éagsúil, tá fáilte roimh dhath saincheaptha freisin!
Iarratasden tralaí cart siopadóireachta
1. Bosca siopadóireachta, áisiúil a úsáidtear i margadh an ollmhargaidh nó an fheirmeora, ag iompar glasraí, earraí, srl
Suíochán 2.Stool, is féidir scíth a ligean nuair a bhíonn tú tuirseach de bheith ag siopadóireacht
3. Lasmuigh: le haghaidh campála fiáine, ní amháin rudaí a iompar, is féidir leis gníomhú mar thábla, suíochán, do shaol lasmuigh a dhéanamh níos áisiúla agus níos compordaí.
Stóráil 4.Car: cuir sa charr é, féadann sé rudaí éagsúla a stóráil, do charr a dhéanamh glan agus ordúil.


Rothaí Uilíocha le dathanna éagsúla le roghnú



Ár monarcha
Is grúpa grúpa nua-aimseartha é Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. ar a bhfuil Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd agus Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., a bhfuil foireann taighde agus forbartha neamhspleách, táirgeadh neamhspleách agus foireann díolacháin neamhspleách aici. Tá foireann oibre ghairmiúil, éifeachtach, dhíograiseach, thiomanta agus macánta ann.
Faoi láthair, tá scála trádála na cuideachta' s ag fás ó lá go lá, agus tá a chustaiméirí ar fud an domhain. Tá muinín na gcustaiméirí baile agus eachtrannacha a bhfuil dea-cháil air.

Clibeanna Te: tralaí cart siopadóireachta, an tSín, soláthraithe, déantóirí, monarcha, mórdhíola, saor, praghas, ar díol
'Nar par ya
Cart Siopadóireachta GrósaeireachtaGlaoigh Linn












