Cur síos
Paraiméadair theicniúla
Cibé an bhfuil sé ag dul go dtí an siopa grósaera, ag dul go dtí an laundromat, nó díreach ag tarraingt do chuid earraí ó phointe A go pointe B, tá bábóg tralaí dreapadóir staighre ar cheann de na sólás is mó atá ag áitritheoir na cathrach. Ar a dtugtar “cartanna seanmháthair,” ar a dtugtar go carúil, ní gá ach ualach earraí grósaera a iompar chuig agus ón siopa chun riachtanas agus úsáideacht na gcairteacha seo a bhaint amach.
De réir mar a bhíonn cairteacha siopadóireachta pearsanta ag éirí níos mó agus níos mó tóir, tá nuálaíochtaí nua thar na blianta tar éis iad a dhéanamh níos éasca le húsáid, agus anois tá go leor táirgí ina n-áirítear líneálacha mála inbhainte, cuir isteach clúdaithe agus rothaí chun cabhrú leat dul suas staighre ar bhealach níos galánta.
Sonraí táirge
| Ainm | dolly tralaí dreapadóir staighre |
| Uimhir mhúnla | XJG8129 |
| Cumas | 35L |
| Cumas luchtaithe | 50KG |
| Méid an chiseáin | 30*40*31cm |
| Méid oscailte | 34*59*44cm |
| Méid pacála | 92*39*60cm, 7pcs i gcartán |
| Coimeádán | 900 ríomhaire i 20GP, 2400 ríomhaire i 40HQ |
| Ábhar | Cóimhiotal alúmanaim |
| Roth | 90mm, PP/PVC |

Gnéithe de bábóg tralaí dreapadóir staighre
Ábhar cóimhiotal 1.Aluminum, déan an cart ultra-éadrom, éasca le hiompar.
Is féidir le cumas 2.35L, go leor míreanna a chur isteach, do riachtanais siopadóireachta laethúla a shásamh.
Rothaí dreapadóireachta 3.Stair, déan é gan stró nuair a théann tú suas an staighre, go háirithe do dhaoine scothaosta, leanaí, bean tí, etc.
4.One soicind a oscailt agus a fhilleadh ar an cart, éasca le haghaidh stórála ar do charr nó aon cúinne sa bhaile.
5. Solas agus solúbtha, is féidir é a fhilleadh agus a iompar.
6. Is féidir é a chur freisin sa stoc de ghluaisteán beag le haghaidh cúltaca.
7. Cruthanna Cool, Super éasca le húsáid do gach duine.
8. Foldable le haghaidh collapsible éasca nuair a théann tú.
9. Rothaí durable ardchaighdeáin a bhalbhú.
10. Dhosmálta, éasca a ghlanadh.
Clibeanna Te: dolly tralaí dreapadóir staighre, an tSín, soláthróirí, monaróirí, monarcha, mórdhíola, saor, praghas, ar díol
'Nar par ya
6-Rothaí Folding Utility CartGlaoigh Linn











