Cur síos
Paraiméadair theicniúla
Cart siopadóireachta miotail seanré
Tá an cart siopadóireachta miotail seanré déanta as cruach dhosmálta buan, le cúr ag an gcuid láimhseála, déan do lámha a chosaint agus tú ag úsáid. Is iad na rothaí cúil 5.5 ”, agus tá na cinn tosaigh 2.5”, éasca le rolladh. Le toilleadh 42L tá sé foirfe le húsáid in ollmhargadh, seomra níocháin, cistin nó oifig.
Sonraí Táirgí
| Ainm | cart siopadóireachta seanré miotail |
| Mionsamhail | XJG8067 |
| Cumas | 42L |
| Cumas luchtaithe | 70KG |
| Meáchan na cairte | 3KG |
| Méid an chiseáin | 30 * 30 * 45cm |
| Méid oscailte | 89 * 45 * 39cm |
| Méid pacála | 100 * 38 * 36 cm, 9pcs / cartán; 1842pcs / 20GP, 4473pcs / 40HQ |
| MOQ | 2090pcs |
| Ábhar | Feadán iarainn le sciath péint |
| Roth | 63mm / 140mm; PP / PP, PVC |

Pacáil agus Loingseoireacht

Maidir linne agus buntáistí
1. Is cuideachta grúpa nua-aimseartha é Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. .
2. Tenet seirbhíse:" Leis an bpraghas is réasúnta agus na seirbhísí foirfe, chun na táirgí is fearr" a sholáthar; Fealsúnacht ghnó:" Gairmiúil, Ionracas, Iontaofa"
3. Trealamh táirge: Meaisín insteallta beachtais, meaisín stampála, meaisín seamanna, meaisín tástála luchtaithe, meaisín tástála plating spraeála salann, meaisín tástála cruas.
4. Foireann amp; D le taithí R &, gairmiúil i 3D, rindreáil 2D, fréamhshamhla agus uirlisí.
5. ISO9001 le haghaidh seirbhíse iardhíola cáilíochta.
6. Cáilíocht onnmhairithe 100%, soláthar díreach monarchan, níos iomaíche ar phraghas.


Clibeanna Te: cart siopadóireachta seanré miotail, an tSín, soláthraithe, déantóirí, monarcha, mórdhíola, saor
'Nar par ya
Cart Siopadóireachta Sreang MiotailGlaoigh Linn










