Cur síos
Paraiméadair theicniúla
Tralaí margaidh fillte
An bhfuil tú tuirseach de mhálaí iolracha a tharraingt agus tú ag taisteal nó ag siopadóireacht? Is é an tralaí margaidh foldable seo an réiteach foirfe! Úsáid an tralaí foldable seo le rothaí rubair chun do chuid arm a shábháil agus taitneamh a bhaint as spaisteoireacht ón siopa grósaera.
Rothaí áisiúla! Leis an tralaí margaidh foldable seo, tá sé níos áisiúla dul chuig an ollmhargadh. Úsáid an cart siopadóireachta AT Home seo chun do chuid arm a shábháil agus taitneamh a bhaint as an spraoi ag spaisteoireacht tríd an siopa grósaera.
Sonraí an táirge
| Ainm | tralaí margaidh foldable |
| Uimhir mhúnla | XJG8130 |
| Cumas | 35L |
| Cumas luchtaithe | 50KG |
| Méid an chiseáin | 30 * 40 * 31cm |
| Méid oscailte | 34 * 59 * 44cm |
| Méid pacála | 92 * 39 * 60cm, 7pcs i gcartán |
| Coimeádán | 900pcs i 20GP, 2400pcs i 40HQ |
| Ábhar | Cóimhiotal alúmanaim |
| Roth | 90mm, PP / PVC |







Dathanna ar fáil

Gnéithe Táirge
• Dearadh uathúil dreapadóireachta staighre: Na tralaithe margaidh foldable atá feistithe le 3 roth rothlacha, a úsáidtear go speisialta le haghaidh dreapadh staighre. Déanann na rothaí go bhfeidhmíonn sé go maith ar thír-raon éagsúil, mar shampla staighre, féar, salachar agus gairbhéal.
• Cumas sár-ualaigh: Tá an fráma tralaí foldable déanta as cóimhiotal alúmanaim tiubh, cruthúnas meirge agus buan, agus is féidir é a úsáid le blianta fada. Féadann sé earraí troma agus mórmhéide a shealbhú, agus féadann sé thart ar 50 cileagram d’earraí a iompar.
• Ilchuspóireach: Is féidir an cart margaidh foldable a thiontú ina chairt bheag, a fhéadann rudaí troma nó móra a chur. Is féidir leat é a úsáid mar chairt siopadóireachta, cart grósaera, cart fóntais agus tú ag siopadóireacht, ag obair nó ag taisteal.
• Stóráil agus cóimeáil áisiúil: is beag úsáid a bhaintear as dearadh, spás stórála agus iompair foldable. Níos tábhachtaí fós, tá treoracha mionsonraithe cóimeála sa phacáiste. Is féidir é a shuiteáil go héasca i díreach cúpla nóiméad.
Maidir lenár monarcha
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. Is cuideachta ghrúpa nua-aimseartha é atá comhdhéanta de Jiaxing Xingteng Caster Co., Ltd. agus Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., a bhfuil foireann taighde agus forbartha neamhspleách, táirgeadh neamhspleách agus foireann díolacháin neamhspleách aici.
Príomhghnó: dearadh, forbairt agus díolachán tralaithe ollmhargaidh éagsúla, trealamh lóistíochta, ciseáin siopadóireachta plaisteacha, dúntóirí crua-earraí saincheaptha, imthacaí, casters, múnlaí miotail, múnlaí insteallta agus táirgí eile.

Teastais
SO 9001, ISO 14001, ROHS, paitinn

Seó trádála

Cúinne an tseomra samplach

Clibeanna Te: tralaí margaidh foldable, an tSín, soláthraithe, déantóirí, monarcha, mórdhíola, saor
Glaoigh Linn












