Cur síos
Paraiméadair theicniúla
Le blianta beaga anuas, is faisean nua é gach cineál cairteacha rollta a tharraingt chun siopadóireacht a dhéanamh san ollmhargadh, agus tá tóir níos mó agus níos mó ar thralaithe siopadóireachta fillte ar rothaí. Mar gheall ní amháin go saorann an cart siopadóireachta stylish, álainn agus praiticiúil do lámha agus do ghuaillí, ach déanann sé duit seasamh chun tosaigh san fhaisean freisin.
Trí úsáid a bhaint as tralaí siopadóireachta fillte ar rothaí tá saol an duine is sine' s níos áisiúla. Tá sé foirfe do mhaireachtáil uirbeach agus chathrach, is féidir siopadóireacht grósaera laethúil, bailiú níocháin, fiú a úsáid lasmuigh cosúil le campáil. Is féidir é a fhilleadh, éasca le stóráil i gcarr nó sa bhaile. Féadann sé an staighre a dhreapadh ionas go mbeidh sé gan iarracht.
Sonraí Táirgí
| Ainm | tralaí siopadóireachta fillte ar rothaí |
| Mionsamhail | XJG8067 |
| Cumas | 42L |
| Cumas luchtaithe | 70KG |
| Meáchan na cairte | 3KG |
| Méid ciseán | 30 * 30 * 45cm |
| Méid oscailte | 89 * 45 * 39cm |
| Méid pacála | 100 * 38 * 36 cm, 9pcs / cartán; 1842pcs / 20GP, 4473pcs / 40HQ |
| MOQ | 2090pcs |
| Ábhar | Feadán iarainn le sciath péint |
| Roth | 63mm / 140mm; PP / PP, PVC |




Gnéithe de thralaí siopadóireachta fillte ar rothaí
1. Tomhaiseann méid an chiseáin 30 * 30 * 45cm, soláthraíonn sé cumas mór 42L, féadann sé go leor earraí a iompar.
2. Cinntíonn marthanacht agus tógáil saor ó meirge cart siopadóireachta miotail collapsible go mbeidh an cart siopadóireachta saor ó meirge agus slán fiú tar éis blianta fada á úsáid.
3. Cé go bhfuil méid na cart siopadóireachta mór, nuair a bhíonn sí fillte, níl ann ach 7cm. Éasca le stóráil i do charr nó faoi shuíochán, go hidéalach le húsáid ar an mbus nó ar an bhfobhealach.
4. Le ceithre roth le acastóir, tá an cart éasca le rolladh, agus is foirfe é a rolladh ar leataobh, sráideanna, coirnéil, srl. Bealach den scoth chun éadaí, earraí grósaera, soláthairtí faiche, srl a iompar.
Soláthraíonn 5.An láimhseáil mhór le láimhseáil fhada rubair uirlisí bhrú-tarraingthe.Practical agus raon leathan feidhmchlár: dearadh líne ghlan, cuma stylish. Is uirlis phraiticiúil í an chairt siopadóireachta collapsible miotail seo i do shaol laethúil uirbeach agus cathrach, rud a fhágann go bhfuil do shaol níos áisiúla.
6. Éasca le chéile, níl aon uirlis ag teastáil, éasca le hoibriú do gach duine.
Pacáil:
Sonraí an phacáiste: Is féidir an pacáistiú a shaincheapadh de réir iarratais an chustaiméara.
Sonraí seachadta: Braitheann sé ar an gcainníocht a ordaíonn tú, de ghnáth tógann sé 20-25 lá tar éis an t-ordú a dhearbhú.
Á sheoladh:
Roghnaimid an sainráite is oiriúnaí do phacáistí beaga má tá am práinneach.
Seolaimid earraí ar aer nó ar muir má tá earraí trom agus más leor an t-am a sheachadadh
Seolaimid earraí chuig do stóras má tá do lasta féin agat ar aghaidh.
Ár monarcha:
1. Níos mó ná 20 bliain taithí i dtionscal na gcairt crua-earraí agus siopadóireachta, cumas táirgthe den scoth. Bunaíodh monarcha nua in Anhui in 2019.
2. Trealamh táirge: Meaisín insteallta beachtais, meaisín stampála, meaisín seamanna, meaisín tástála luchtaithe, Meaisín tástála plating spraeála salann, meaisín tástála cruas.
3. Foireann amp; D le taithí R &, gairmiúil i 3D, rindreáil 2D, fréamhshamhla agus uirlisí.
4. Tenet seirbhíse:" Leis an bpraghas is réasúnta agus na seirbhísí foirfe, chun na táirgí is fearr" a sholáthar; Fealsúnacht ghnó:" Gairmiúil, Ionracas, Iontaofa"


Teastais:


Clibeanna Te: tralaí siopadóireachta fillte ar rothaí, an tSín, soláthraithe, déantóirí, monarcha, mórdhíola, saor, praghas, le díol
'Nar par ya
Cart Siopadóireachta Fillte BeagGlaoigh Linn











