Cart Grósaera Foldable Le Rothaí
Cur síos
Paraiméadair theicniúla
Le blianta beaga anuas, tá faisean nua á tharraingt ag gach cineál cairteacha rollta chun siopadóireacht a dhéanamh san ollmhargadh, agus tá tóir níos mó agus níos mó ar chairteacha grósaera inúsáidte le rothaí. Mar gheall ní amháin go saorann an cart siopadóireachta stylish, álainn agus praiticiúil do lámha agus do ghuaillí, ach déanann sé duit seasamh chun tosaigh san fhaisean freisin.
Mar gheall ar úsáid cart grósaeireachta foldable le rothaí tá an saol níos sine' s níos áisiúla. Tá sé foirfe do mhaireachtáil uirbeach agus chathrach, is féidir siopadóireacht grósaera laethúil, bailiú níocháin, fiú a úsáid lasmuigh cosúil le campáil. Is féidir é a fhilleadh, éasca le stóráil i gcarr nó sa bhaile. Féadann sé an staighre a dhreapadh ionas go ndéanfaidh sé' s gan iarracht.
Sonraí Táirgí
| Ainm | cart grósaeireachta foldable le rothaí |
| Mionsamhail | XJG8067 |
| Cumas | 42L |
| Cumas luchtaithe | 70KG |
| Meáchan na cairte | 3KG |
| Méid ciseán | 30 * 30 * 45cm |
| Méid oscailte | 89 * 45 * 39cm |
| Méid pacála | 100 * 38 * 36 cm, 9pcs / cartán; 1842pcs / 20GP, 4473pcs / 40HQ |
| MOQ | 2090pcs |
| Ábhar | Feadán iarainn le sciath péint |
| Roth | 63mm / 140mm; PP / PP, PVC |




Gnéithe decart grósaeireachta foldable le rothaí
1. Tomhaiseann méid an chiseáin 30 * 30 * 45cm, soláthraíonn sé cumas mór 42L, féadann sé go leor earraí a iompar.
2. Cinntíonn marthanacht agus tógáil saor ó meirge cart siopadóireachta miotail collapsible go mbeidh an cart siopadóireachta saor ó meirge agus slán fiú tar éis blianta fada á úsáid.
3. Cé go bhfuil méid na cart siopadóireachta mór, nuair a bhíonn sí fillte, níl ann ach 7cm. Éasca le stóráil i do charr nó faoi shuíochán, go hidéalach le húsáid ar an mbus nó ar an bhfobhealach.
4. Le ceithre roth le acastóir, tá an cart éasca le rolladh, agus is foirfe é a rolladh ar leataobh, sráideanna, coirnéil, srl. Bealach den scoth chun éadaí, earraí grósaera, soláthairtí faiche, srl a iompar.
Soláthraíonn 5.An láimhseáil mhór le láimhseáil fhada rubair uirlisí bhrú-tarraingthe.Practical agus raon leathan feidhmchlár: dearadh líne ghlan, cuma stylish. Is uirlis phraiticiúil í an chairt siopadóireachta collapsible miotail seo i do shaol laethúil uirbeach agus cathrach, rud a fhágann go bhfuil do shaol níos áisiúla.
6. Éasca le chéile, níl aon uirlis ag teastáil, éasca le hoibriú do gach duine.
Ár monarcha


Clibeanna Te: cart grósaeireachta foldable le rothaí, an tSín, soláthraithe, déantóirí, monarcha, mórdhíola, saor, praghas, le díol
'Nar par ya
Tralaí Siopadóireachta Fillte Ar RothaíNext2
Cart Fillte ÉadromGlaoigh Linn











